Poland
15

13220
points earned by our 274 teams

Kampania dla społeczności lokalnej - koncert charytatywny pt. Wieczór Talentów oraz zbiórka pieniędzy na akcję Studnia dla Południa
Posted by Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach, Poland on 31 May 2018

Badacze Wody z PSP nr 5 w Pionkach postanowili zorganizować kampanię edukacyjną dla społeczności lokalnej - koncert charytatywny pt. Wieczór Talentów oraz zbiórkę pieniędzy na akcję „Studnia dla Południa”.

Najpierw została przeprowadzona akcja informacyjna. W najważniejszych miejscach miasta rozwieszone zostały plakaty. W lokalnych mediach ukazały się również artykuły. Koncert odbył się w dniu 29 maja w Centrum Aktywności Lokalnej o godz. 18.00. Koncert poświęcony był Janowi Pawłowi II - patronowi naszej szkoły. W ramach koncertu odbyły się występy chóru, zespołów szkolnych oraz solistów, przedstawienia, pokazy taneczne, sportowe itd. przygotowane przez uczniów.

Na koncert tłumnie przybyli na niego mieszkańcy naszego miasta, którzy chcieli wesprzeć naszą akcje budowy studni w Somalii i Sudanie Południowym. Każdy kto miał życzenie przeznaczyć dużą czy małą kwotę na budowę studni w Afryce otrzymał magnes specjalnie przygotowany na tę okazję.


|
Likes
 (1)

|
Likes
 (1)

Water Explorer is a Global Action Plan initiative
in association with
10.00 MB